Aktuality

Klopové krabice z vlnité lepenky 3VL

Datum: 2. 1. 2019

Mezi nejčastěji využívané kartonové obaly bezesporu patří krabice z třívrstvé vlnité lepenky. Klopové krabice z vlnité lepenky 3VL se používají k ochraně zboží při přepravě, k úschově osobních předmětů, dokumentů nebo například ke stěhování.

Potisk papírových krabic

Datum: 29. 11. 2018

Potřebujete papírové krabice s logem vaší firmy či reklamním sdělením? Naše firma vám zajistí potisk papírových krabic za velice výhodné ceny. Vašim představám o potisku se budeme snažit maximálně vyhovět. Provádíme digitální tisk, vícebarevný flexotisk i ofsetový tisk.

Kartonové proklady z vlnité lepenky 5vl

Datum: 6. 11. 2018

Pětivrstvé vlnité lepenky ve formě kartonových prokladů bezpečně ochrání zboží před rozbitím či jiným mechanickým poškozením a oddělí jednotlivé výrobky v obalu. Lepenka 5VL je díky své tloušťce pevná a odolná vůči poškození.

Krabice na víno

Datum: 13. 9. 2018

Dárková krabice na víno by měla mít dostatečně reprezentativní vzhled a zároveň je důležité, aby fixovala láhev uvnitř. Krabice na víno mohou mít klasický jednoduchý i elegantní vzhled. Jejich součástí bývá také praktické ucho pro bezpečné uchopení, přenášení a manipulaci.

Poštovní krabice

Datum: 28. 8. 2018

Naše firma vyrábí poštovní krabice podle norem katalogu FEFCO, které zajistí snadnou manipulaci a bezpečné skladování poštovních zásilek. Poštovní krabice jsou k dodání v rozloženém stavu a jsou navrženy tak, aby jejich poskládání bylo jednoduché a rychlé, bez nutnosti použít lepidlo.

Levné krabice na stěhování

Datum: 21. 8. 2018

Pro vaše stěhování vám nabízíme praktické stěhovací krabice, které oceníte pro jejich dobrou skladnost, lehkost a také nízké pořizovací náklady. Krabice na stěhování jsou vyrobené z několikavrstvé lepenky, díky čemuž se můžete spolehnout na jejich vysokou nosnost.

Krabice z vlnité lepenky 7VL

Datum: 5. 6. 2018

Pro přepravu těžkého nebo extrémně křehkého zboží jsou ideální volbou krabice z vlnité lepenky 7VL, které vynikají svojí mimořádnou pevností a odolností. Pokud je navíc doplníte ochrannými hranami a proložkami, nabízejí systém spolehlivého a bezpečného balení.

Výroba kartonových vík

Datum: 1. 5. 2018

Vážení zákazníci, v případě vašeho zájmu o kartonová víka nás kontaktujte. Kartonová víka vyrábíme z několikavrstvé lepenky, která zajistí perfektní ochranu zboží uloženého v kartonových euroboxech. Kartonová víka zajistí snadné poskládání zboží na sebe. Kartonová víka také můžete použít pro přikrytí palet s uloženými kartonovými krabicemi.

Krabice z třívrstvé lepenky

Datum: 4. 4. 2018

Hledáte lepenkové krabice, které budou dostatečně pevné a lehké zároveň? Nechejte si u nás vyrobit krabice z třívrstvé lepenky, které se stanou vaším praktickým pomocníkem. Skvělým tipem jsou krabice opatřené klopami, které zabrání vypadnutí uskladněných předmětů z krabice a zároveň chrání uskladněné předměty před poškozením.

Dárkové krabice vám zhotovíme na míru

Datum: 1. 3. 2018

Potřebujete dárkové krabice na míru? My vám vyrobíme dárkové krabice dle vašich požadavků. Zhotovit můžeme např. dárkové krabice na víno, na potraviny, na různé dárkové předměty apod. Pro výrobu dárkových krabic se nejčastěji používá dvouvrstvá vlnitá lepenka.
1234