Aktuality

Elegantní dárkové krabice

Datum: 2. 4. 2019

Vážení zákazníci, v naší nabídce najdete kromě klasických kartonových krabic také speciální dárkové krabice, které jsou vhodné pro reprezentativní vzhled výrobků. Tyto dárkové krabice vám na míru vyrobíme přesně dle vašeho zadání.

Jak ochránit předmět v krabici před poškozením?

Datum: 2. 3. 2019

Hledáte způsob, jak bezpečně a zároveň levně ochránit předměty v krabici? Řešením mohou pro vás být ochranné papírové hrany, které zamezují poškození hran předmětů, zlepšují pevnost balení i stabilitu výrobku.

Strojní lepenka

Datum: 31. 1. 2019

Mezi klasické balící materiály patří strojní lepenka, kterou vám naše firma Akart může dodat v praktických rolích nebo v arších. Strojní lepenka dokáže skvěle posloužit k rychlému zabalení předmětů, používá se pro zvýšení jejich ochrany před poškozením a také slouží k prokladům zboží.

Klopové krabice z vlnité lepenky 3VL

Datum: 2. 1. 2019

Mezi nejčastěji využívané kartonové obaly bezesporu patří krabice z třívrstvé vlnité lepenky. Klopové krabice z vlnité lepenky 3VL se používají k ochraně zboží při přepravě, k úschově osobních předmětů, dokumentů nebo například ke stěhování.

Potisk papírových krabic

Datum: 29. 11. 2018

Potřebujete papírové krabice s logem vaší firmy či reklamním sdělením? Naše firma vám zajistí potisk papírových krabic za velice výhodné ceny. Vašim představám o potisku se budeme snažit maximálně vyhovět. Provádíme digitální tisk, vícebarevný flexotisk i ofsetový tisk.

Kartonové proklady z vlnité lepenky 5vl

Datum: 6. 11. 2018

Pětivrstvé vlnité lepenky ve formě kartonových prokladů bezpečně ochrání zboží před rozbitím či jiným mechanickým poškozením a oddělí jednotlivé výrobky v obalu. Lepenka 5VL je díky své tloušťce pevná a odolná vůči poškození.

Krabice na víno

Datum: 13. 9. 2018

Dárková krabice na víno by měla mít dostatečně reprezentativní vzhled a zároveň je důležité, aby fixovala láhev uvnitř. Krabice na víno mohou mít klasický jednoduchý i elegantní vzhled. Jejich součástí bývá také praktické ucho pro bezpečné uchopení, přenášení a manipulaci.

Poštovní krabice

Datum: 28. 8. 2018

Naše firma vyrábí poštovní krabice podle norem katalogu FEFCO, které zajistí snadnou manipulaci a bezpečné skladování poštovních zásilek. Poštovní krabice jsou k dodání v rozloženém stavu a jsou navrženy tak, aby jejich poskládání bylo jednoduché a rychlé, bez nutnosti použít lepidlo.

Levné krabice na stěhování

Datum: 21. 8. 2018

Pro vaše stěhování vám nabízíme praktické stěhovací krabice, které oceníte pro jejich dobrou skladnost, lehkost a také nízké pořizovací náklady. Krabice na stěhování jsou vyrobené z několikavrstvé lepenky, díky čemuž se můžete spolehnout na jejich vysokou nosnost.

Krabice z vlnité lepenky 7VL

Datum: 5. 6. 2018

Pro přepravu těžkého nebo extrémně křehkého zboží jsou ideální volbou krabice z vlnité lepenky 7VL, které vynikají svojí mimořádnou pevností a odolností. Pokud je navíc doplníte ochrannými hranami a proložkami, nabízejí systém spolehlivého a bezpečného balení.
1234