Aktuality

Přepravní klopové krabice

Pokud sháníte kartonové krabice vhodné ke skladování i přepravě, potom jsou pro vás vhodným řešením klopové krabice. Klopové krabice jsou skladné a pohodlně se s nimi manipuluje. Do archivu se proto skvěle hodí a budou vám praktickým pomocníkem.

02.01.2023 celý článek

Stěhovací krabice - nízká investice pro snadné stěhování

Do čeho uskladnit věci při stěhování? Naše stěhovací krabice jsou praktickým pomocníkem při stěhování za velmi nízké pořizovací náklady. Nabízíme krabice na stěhování z několikavrstvé vlnité lepenky. Kartonové stěhovací krabice jsou lehké a snadno se s nimi manipuluje.

27.11.2022 celý článek

Návrh a výroba kartonových obalů

Chtěli byste si nechat navrhnout nebo vyrobit kartonový obal? U nás si můžete kartonové krabice vybrat z velké nabídky různých rozměrů, nebo si je také nechat vyrobit na míru podle vašich specifických požadavků.

31.10.2022 celý článek

Obaly z kartonu Akart

U nás najdete praktické obaly z kartonu, a to různé typy a rozměry. Pokud například chcete předejít pomačkání výkresu či diplomu? Papírové tubusy ochrání Vaše dokumenty, projektové výkresy, diplomy, mapy nebo plakáty před poškozením.

03.10.2022 celý článek

Krabice na pizzu

Potřebujete krabice na pizzu? Naše firma Akart Vám zajistí jejich výrobu. Naše krabice na pizzu splňují nároky na pevnost, odolnost a také mají reprezentativní vzhled.

01.09.2022 celý článek

AKTUÁLNÍ INFORMACE O VÝVOJI TRHU

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás stručně informovali o vývoji trhu s kartonovými obaly a vlnitou lepenkou.

02.05.2022 celý článek

VÝVOJ TRHU: dobré zprávy na trhu s kartonovými obaly a vlnitou lepenkou

Vážení zákazníci, situace na trhu se v porovnání s rokem 2021 pomalu uklidňuje a máme dostatek materiálu i výrobních kapacit. Přijímáme nové poptávky a objednávky a cenová hladina se pomalu začíná stabilizovat. 

17.02.2022 celý článek

PF 2022

Vážení zákazníci,
ve dnech od 18.12.2021 do 2.1.2022 probíhá v naší společnosti vánoční odstávka. Budeme tu pro Vás opět od 3.1.2022.

15.12.2021 celý článek

Kartonové krabice s pevnými stěnami

Jak zamezit protržení papírové krabice? Krabice se silnými stěnami a dnem mají vysokou nosnost a perfektně ochrání předměty uvnitř před rozbitím. My vám proto nabízíme krabice z vlnité lepenky 7VL Akart, které spolu s ochrannými hranami a proložkami nabízejí systém spolehlivého a bezpečného balení. Jsou totiž přizpůsobeny větší zátěži a vynikají svojí pevností i velmi dobrou stabilitou.

04.11.2021 celý článek

Zušlechťování povrchu papírových krabic

Vážení zákazníci, chtěli byste si nechat potisknout krabice vaším firemním logem či reklamním sdělením? Naše firma vám nabízí tiskové a grafické služby ve vynikající kvalitě. V případě vašeho zájmu vám také potiskneme obaly, reklamní stojany i letáky. 

29.09.2021 celý článek

Krabice pro dárkové účely

Nabízíme individuální dárkové krabice, které mohou mít různý tvar, klopy, víko nebo průhledný otvor. V případě Vašeho zájmu Vám dárkové krabice potiskneme firemním logem, věnováním či reklamním sdělením. Dárkové krabice a krabičky jsou vhodné pro každou příležitost a mají širokou škálu využití.

06.09.2021 celý článek

Krabice s klopami na zakázku

Naše firma Vám nabízí krabice z třívrstvé vlnité lepenky, které mají široké uplatnění. Pokud je kartonová krabice navíc opatřená praktickými klopami, můžete se spolehnout, že předměty budou uvnitř krabice dostatečně chráněny před vypadnutím, poškozením i znečištěním.

18.08.2021 celý článek

Ochrana dokumentů před pomačkáním a vlhkostí

Hledáte nejjednodušší způsob, jak předejít pomačkání výkresu či diplomu? Papírové tubusy ochrání Vaše dokumenty, projektové výkresy, diplomy, mapy nebo plakáty před poškozením.

10.08.2021 celý článek

Stěhovací krabice ke složení

Vybavte se na stěhování krabicemi, na které se budete moci spolehnout. Naše firma Vám nabízí klopové krabice, které jsou pro stěhování ideální. Klopové krabice z vlnité lepenky 3VL se kromě stěhování mohou používat také k přepravě zboží, úschově osobních předmětů, dokumentů apod. Jejich využití je opravdu široké a stěhování s nimi bude výrazně pohodlnější.

10.08.2021 celý článek

Nabízíme kartonovou lepenku

Vážení zákazníci, součástí naší nabídky je kartonová lepenka v arších nebo v rolích. Lepenka je balící materiál vyrobený z papíru. Tloušťku strojní lepenky tvoří a vyplňují k sobě v celé ploše plné spojené vrstvy stejných i rozdílných materiálů.

10.08.2021 celý článek

Ochranné papírové hrany

Ochraňte zboží v krabicích levně a efektivně. Pro zajištění a ochranu předmětů uvnitř krabice jsou praktickým pomocníkem ochranné papírové hrany, které dokážou dokonale zajistit předmět uvnitř krabice tak, aby se nehýbal a nedošlo k jeho poškození. 

10.08.2021 celý článek

KDE NÁS NAJDETE: